Niestety, ale w Polskiej kulturze mamy coś takiego, że boimy się mówić o pieniądzach, o tym ile zarabiamy i że w ogóle chcemy je mieć. Ale paradoks jest taki, że każdy ich pragnie, ale nikt nie chce się do tego przyznać i mamy bardzo złe skojarzenia odnośnie pieniędzy. Myślimy, że bogaty to na pewno złodziej, kombinator i krętacz. Dlatego lepiej sobie tułać z miesiąca na miesiąc i nie wychodzić z szeregu, więc idziemy utartymi schematami. Po prostu myślimy tak jak nam każą. I nawet jakbyśmy mieli możliwość mieć coś lepszego to w większości ludzie z tego rezygnują, ponieważ nie umieją przyjmować. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący sposób, aby przeżyć noc w luksusowym hotelu za nieduże pieniądze. Przeczytaj go koniecznie!

Portale z zakupami grupowymi

Zacznijmy od tego, że to właśnie tutaj są najlepsze perełki. Dzięki takim okazjom można spędzić sylwestra w 70 metrowym apartamencie w Sopocie, a koszt za dobę od osoby wynosi 50 zł. Dostajesz w gratisie nawet szampana i pełen kosz owoców. Najpopularniejsze portale grupowe z których warto skorzystać to: www.groupon.pl i www.mydeal.pl. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poczynając od wypasionych hoteli, po ekskluzywne restauracje. Po prostu trzeba śledzić to na bieżąco i wyczekać swoją okazję.

Podróż do Azji

Przede wszystkim, jeśli pragniesz luksusu, spania w apartamentowcu na 56 piętrze i picia drinków z widokiem na Bangkok to koniecznie musisz się wybrać do Azji. Oczywiście najdroższy jest lot, a jak już tam będziesz to uwierz mi doznasz czegoś niesamowitego. Można nawet spędzić noc w Baiyoke Sky Tower – najwyższym hotelu w Tajlandii z widokiem na Bangkok za jedyne 419zł za noc. Do tego w tej cenie jest międzynarodowe śniadanie. Można korzystać z baru na 68 piętrze i popijać Teqillę z pięknym widokiem, a koszt butelki tequili 0,7 litra wynosi 170 zł.

Wynajem dużą grupą

Chyba każdy wie o tym, że duża grupa, duże możliwości. Bardzo często za apartament jest jedna opłata niezależnie od ilości osób. Wtedy cena rozbija się na wszystkich. Dużo korzystniejsza opcja niż wynajmowanie pokoi dla każdego z osobna.

Korzystanie z portali do rezerwacji noclegów

Musisz wiedzieć, że na portalu www.booking.com po 5 udanych rezerwacjach kwalifikujemy się do programu genius, dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki na kolejne rezerwację. Poza tym każdego dnia na tym portalu są tzw. last minute. Innnym dobrym portalem jest www.airbnb.pl możecie założyć konto z polecenia i otrzymać liczne rabaty. Dzięki wynajmowaniu od prywatnych ludzi można dużo zaoszczędzić. Ceny są dużo niższe niż w hotelach albo apartamentowcach przygotowanych na dużą skalę. A do tego otrzymujemy możliwość poznania lokalnych ludzi

 

Warto przeczytać